Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3551
Stary 18.09.2008, 22:24
Ach, czuje ogromny ogromny niedosyt po meczu Lecha i Wisly. (To tak jakbym trafil 6 w totka ale po chwili zorientował sie ze kupon byl wazny do wczoraj). W obu tych meczach tak malo zabrakło do sukcesu a jednak koniec koncow był klops. Niedosyt i zlosc z jednej strony ale z drugiej tli sie gdzies nutka optymizmu. Co do meczu... Nie taki kogut straszny jak go maluja... Widac ze TT bez formy, brak zgrania, wiele nieporozumien wsrod zawodnikow. Nie sadze by Ramos w II tygodnie to super poustawiał. Co do Wisly... bramki po bledach. Druga bramka to Pawelka, takie pilki sa bramkarza i koniec tematu. Na plus Boguski oraz Lobodzinski. Kiepsko obrona plus Zienczuk z ktorym nie mam pojecia co sie dzieje!! ale ja wiaze ogromne nadzieje, ze w rewanzu zagra Marcelo i bedzie duzo spokojniej. Aha no i Cantoro i jego spacerek przy 1 bramce;/
Odpowiedz cytując