Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1158
Stary 18.09.2008, 22:21
sq napisał(a):Wyświetl post
załóż swoje państwo
CRACOVIE
Być może im dalej od swojego kraju, tym bardziej jest się patriotą. Trzeba tego zakosztować. Swoją drogą my kochamy Wisłę. Dzisiaj grała Wisła, nie Polska.

Która godzina w Sidney? Widziałeś już dziś kangura?
Odpowiedz cytując