sq napisał(a):

załóż swoje państwo
CRACOVIE
|
Być może im dalej od swojego kraju, tym bardziej jest się patriotą. Trzeba tego zakosztować. Swoją drogą my kochamy Wisłę. Dzisiaj grała Wisła, nie Polska.
Która godzina w Sidney? Widziałeś już dziś kangura?