sq napisał(a):

nie wiem jak to nazwać... ale wy chyba jesteście POJEBANI
Wstyd mi
WIOCHA RZĄDZI?
|
To się nazywa: kompleksy

Niektórzy, co rusz pięknie tutaj deklarują ,, TYLKO WISŁA" , a widać ten mecz Lecha nie daje im spokoju. Skoro nie obchodzi was Lech i kibicujecie Wiśle, to po co w ogóle oglądacie ten słaby mecz, bo nie sądze żeby to było porywające widowisko? hehe typowa polska postawa: **** że ja nie mam, byleby sąsiad tez nie miał


( tutaj nawet nie pasuje , bo my tez mamy czym się zająć, patrz Londyn ).
Kolega napisał że komentator dostaje erekcji jak Lech gra na swojej połowie. Ja mam wrażenie że to wy raczej dostajecie erekcji śledząc wynik, co pokazują wasze posty.
Cytat:
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOL GOL GOL GOOOOOOOOOOOOL
limit fartów mam nadzieje że się wyczerpał!
by to szlag trafił, Austra gramy do końca!!
|