mozdzierz napisał(a):

Kuchnia mam mieszane odczucia.
Oraz to że Baszczu na stoperze to dobry pomysł gdy rywal gra po ziemi, ale na walkę w powietrzu, zwłaszcza z wyspiarzami może mu brakować centymetrów.
|
Tyle ze to nie Baszczu przegral glowke tylko Cleber, ktory moim zdaniem ostatnio chyba ma lekki kryzys formy, bo przytrafia mu sie coraz wiecej farfocli i jakby nie gra juz tak twardo jak kiedys. Miejmy nadzieje ze to tylko chwilowa znizka formy.