Wyświetl pojedynczy post
Crusi
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3523
Stary 18.09.2008, 22:10
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Kuchnia mam mieszane odczucia.
Oraz to że Baszczu na stoperze to dobry pomysł gdy rywal gra po ziemi, ale na walkę w powietrzu, zwłaszcza z wyspiarzami może mu brakować centymetrów.
Tyle ze to nie Baszczu przegral glowke tylko Cleber, ktory moim zdaniem ostatnio chyba ma lekki kryzys formy, bo przytrafia mu sie coraz wiecej farfocli i jakby nie gra juz tak twardo jak kiedys. Miejmy nadzieje ze to tylko chwilowa znizka formy.
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując