|
No i tak jak pisałem: gdzie TT do Barcy !!
Niezły mecz, niezły wynik, sprawa awansu otwarta.
Chciałbym obejrzeć na spokojnie druga bramkę czy, jak mówił komentator, Pawełek miał szansę piłkę wypiąstkować, bo to że Diaz pozwolił dośrodkować bezstresowo to potwierdza, że lewy obrońca z niego dość ... dyskusyjny.
Tak czy siak, bramkarza to mamy ..... jakiego mamy (Bednarz do roboty bo daleko nie zajedziemy).
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 18.09.2008 o godz. 22:07.
|