South napisał(a):

nie wypowiadam sie anty-polsko
powiedz mi co nam da jeżeli Amica wygra ? punkty w rankingu ?w dupie mam cały ten ranking patrz ile my uciułaliśmy punktów a trafiamy na Tottenham (jeden z najsilniejszych możliwych przeciwników) a pyrokuchenki na Austrie W.
TYLKO Wisła
|
Lech uciuła punktty to potem POLSKA będzie rozstawiona wyżej i trafi na taki Beitar