Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 18.09.2008, 21:23
South napisał(a):Wyświetl post
nie wypowiadam sie anty-polsko


powiedz mi co nam da jeżeli Amica wygra ? punkty w rankingu ?w dupie mam cały ten ranking patrz ile my uciułaliśmy punktów a trafiamy na Tottenham (jeden z najsilniejszych możliwych przeciwników) a pyrokuchenki na Austrie W.



TYLKO Wisła

Lech uciuła punktty to potem POLSKA będzie rozstawiona wyżej i trafi na taki Beitar
Powód: wyciąłem anty-polskie cytaty
Ostatnio edytowane przez sq : 18.09.2008 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując