Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1153
Stary 18.09.2008, 21:13
może gdyby Lech nie grał w Uefie na licencji Amici za ich punkty, samych pucharów nie dostał od Groclinu a od losu najłatwiejszego przeciwnika z możliwych podczas gdy my kolejny raz trafiliśmy najgorzej to inne były by tu komentarze. Po za tym po reformie pucharów punkty "dla polski" nam dają bardzo niewiele bo i tak jestesmy w dupie i przez najblizszy czas nasza sytuacja znacząco sie nie zmieni ani na lepsze ani na gorsze. Naprawde więc nie widze powodów żeby im kibicować. No może taki że grając na dwa fronty mieli by mniejsze szanse na mistrza (?)
Odpowiedz cytując