Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3461
Stary 18.09.2008, 21:03
Zajebisty doping naszych!
i pokazani kibice Wisły którzy są na sektorach TT, fajnie to wyglądało jak zaczęli się przyłaczać w 6 (?) do "młyna" Wisły a miejscowi 'eee?'


co do gry, pozytywna, szkoda tego błędu.
Ale jest jeszcze druga baaaardzo długa połowa wiec nie ma co się na razie podniecać. Oby wytrwali..
nie powiedziałbym że TT gra kichę, to my o dziwo ładnie gramy.. ale jest jeszcze jak wspomniałem 45 min . obgryzanie paznokci jak piłka jest w poblizu naszego pola karnego.. emocje w ****!
Odpowiedz cytując