Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1143
Stary 18.09.2008, 19:21
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje

edit; wie ktoś ilu poznaniaków pojechało?

a po mojemu to bardzo dobrze, gdy mecz drużyny komentuje jego sympatyk. Mecze Wisły powinien komentować red. Szeląg z Krakowa (jeśli chłopina jeszcze żyje, bo dawno go nie słyszałem) a jako piłkarski praktyk/ekspert Andrzej Iwan.

Głupki i mądrale z centralnego rozdzielnika (Szczęsny, Szpaku et consortes) niech sobie mecze repry albo Legii komentują, ja jak takich słyszę to wyłączam fonię. Szkoda nerwów na ich popisy.


Odpowiedz cytując