Kamson napisał(a):

Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje 
edit; wie ktoś ilu poznaniaków pojechało?
|
a po mojemu to bardzo dobrze, gdy mecz drużyny komentuje jego sympatyk. Mecze Wisły powinien komentować red. Szeląg z Krakowa (jeśli chłopina jeszcze żyje, bo dawno go nie słyszałem) a jako piłkarski praktyk/ekspert Andrzej Iwan.
Głupki i mądrale z centralnego rozdzielnika (Szczęsny, Szpaku et consortes) niech sobie mecze repry albo Legii komentują, ja jak takich słyszę to wyłączam fonię. Szkoda nerwów na ich popisy.