Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 18.09.2008, 19:05
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje

edit; wie ktoś ilu poznaniaków pojechało?
w meczu Wisły z Beitarem czy Barceloną też dostawał, poprostu prawidziwy kibic polskiej piłki
Odpowiedz cytując