Kamson napisał(a):

Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje 
edit; wie ktoś ilu poznaniaków pojechało?
|
w meczu Wisły z Beitarem czy Barceloną też dostawał, poprostu prawidziwy kibic polskiej piłki
