Kamson napisał(a):

Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje
|
I liczy ze Lech zdobedzie bramke -tak samo jak z Wisłą.
Tylko tens stadion jakis taki maly,liczylem na ten Wielki ,a tu taki kurnik,z tym ze akustyka fajna,ale cos Leszka nie slysze czyzby TVP nie podstawila mikrofonow tam gdzie trzeba
