Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1138
Stary 18.09.2008, 18:49
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje
I liczy ze Lech zdobedzie bramke -tak samo jak z Wisłą.

Tylko tens stadion jakis taki maly,liczylem na ten Wielki ,a tu taki kurnik,z tym ze akustyka fajna,ale cos Leszka nie slysze czyzby TVP nie podstawila mikrofonow tam gdzie trzeba
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.09.2008 o godz. 19:14.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując