Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 18.09.2008, 18:46
Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje

edit; wie ktoś ilu poznaniaków pojechało?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 18.09.2008 o godz. 18:49.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując