Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1135
Stary 18.09.2008, 18:44
Teraz widzicie że ten mecz Wisły z Lechem to był wypadek przy pracy, Lech nie istnieje w meczu z Austrią.. boje się że po farcie strzelą jak nam

są tam wogóle fani Lechici? bo coś cicho..
Odpowiedz cytując