Temat
:
Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
4
18.09.2008, 18:30
Ja jak mialem 2 razy uszkodzona noge, to udalem sie na ul. Rusznikarska, do przychodzni. Bylem zadowolony, leczenie trafne, nie ma czekania w kolejkach po X godzin...
Haidar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Haidar
Znajdź inne posty napisane przez Haidar