Temat: Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.09.2008, 18:30
Ja jak mialem 2 razy uszkodzona noge, to udalem sie na ul. Rusznikarska, do przychodzni. Bylem zadowolony, leczenie trafne, nie ma czekania w kolejkach po X godzin...
Odpowiedz cytując