Wyświetl pojedynczy post
wisnia
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 18.09.2008, 18:10
heh pomyśleć że PO był tak bardzo za Legią;P
JAK DŁUGO NA WAWELU ZYGMUNTA BIJE DZWON TAK DŁUGO NASZA WISŁA WYGRYWAĆ BĘDZIE WCIĄŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując