Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
wisnia
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
111
18.09.2008, 18:10
heh
pomyśleć że PO był tak bardzo za Legią;P
JAK DŁUGO NA WAWELU ZYGMUNTA BIJE DZWON TAK DŁUGO NASZA WISŁA WYGRYWAĆ BĘDZIE WCIĄŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wisnia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisnia
Znajdź inne posty napisane przez wisnia