felipe napisał(a):

Jak Lech potrafił nam wbić 4 (a mógł więcej) to nie wiem jak można wątpić w potencjał graczy tego formatu 
Wisła się gubi po stracie gola. Jeśli Anglicy strzelą coś na początku spotkania to worek może się rozwiązać niestety...
|
Mniej mnie obchodzi ich potencjał, a bardziej liczę, że sie Wisełka będzie umiała wybronić. To, że Lech nam wbił to nie znaczy, że wszyscy lepsi od Lecha też to zrobią. Poza tym Barca nawkładała nam 5, a gdzie Totenhamowi to Barcy
