Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3421
Stary 18.09.2008, 17:53
felipe napisał(a):Wyświetl post
Jak Lech potrafił nam wbić 4 (a mógł więcej) to nie wiem jak można wątpić w potencjał graczy tego formatu
Wisła się gubi po stracie gola. Jeśli Anglicy strzelą coś na początku spotkania to worek może się rozwiązać niestety...
Mniej mnie obchodzi ich potencjał, a bardziej liczę, że sie Wisełka będzie umiała wybronić. To, że Lech nam wbił to nie znaczy, że wszyscy lepsi od Lecha też to zrobią. Poza tym Barca nawkładała nam 5, a gdzie Totenhamowi to Barcy
Odpowiedz cytując