Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 18.09.2008, 17:25
skowron napisał(a):Wyświetl post
Sama zasadnicza służba to głupota, ale cóż poradzić. Takie zamieszanie, że już nie wiadomo kiedy wejdzie armia zawodowa o ile wogóle wejdzie... Wczoraj byłem donieść papier na Rydla i babka mówiła, że jeszcze wcale nie wiadomo czy w przyszłym roku nie będzie poboru...

Pobor powszechny byl jest i bedzie.
Rzad chce zniesc powolania do wojska z przymusu.\

Ile o tym samym trzeba pisac



P.S A jaks ktos juz pisal w Cosinusie brak miejsc,to łapac sie do CTI na Wrocławskiej -cos 60 zl za miesiac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując