skowron napisał(a):

Sama zasadnicza służba to głupota, ale cóż poradzić. Takie zamieszanie, że już nie wiadomo kiedy wejdzie armia zawodowa o ile wogóle wejdzie... Wczoraj byłem donieść papier na Rydla i babka mówiła, że jeszcze wcale nie wiadomo czy w przyszłym roku nie będzie poboru...
|
Pobor powszechny byl jest i bedzie.
Rzad chce zniesc powolania do wojska z przymusu.\
Ile o tym samym trzeba pisac
P.S A jaks ktos juz pisal w Cosinusie brak miejsc,to łapac sie do CTI na Wrocławskiej -cos 60 zl za miesiac.