Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2417
Stary 18.09.2008, 16:48
Kolega wysłał mi na maila zdjęcie,które moge podglądnąć na mailu a przy zapisywaniiu pisze coś takiego :
[zalaczniki.zip
typ pliku : archiwum WinRAR-a(ZIP)

Chodzi o brak Winrara czy co? :/

Dodam,że po zapisaniu wygląda to tak jakby było zapakowane a podglądnąć zdjęcia sie nie da i zdjęcie jest w jakimś zjeba*** pliku.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując