|
Kolega wysłał mi na maila zdjęcie,które moge podglądnąć na mailu a przy zapisywaniiu pisze coś takiego :
[zalaczniki.zip
typ pliku : archiwum WinRAR-a(ZIP)
Chodzi o brak Winrara czy co? :/
Dodam,że po zapisaniu wygląda to tak jakby było zapakowane a podglądnąć zdjęcia sie nie da i zdjęcie jest w jakimś zjeba*** pliku.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|