Kubi napisał(a):

|
Ale jak juz widze przy nas herb S.A a nie normalny to zdanie moje o tej stronie moze byc tylko jedno
|
Tą strone robi kibic Hutnika także cudów nie wymagaj

^^
A co do Paula to powiem że wiadomo iż są dobre i znane stronki ale kolega postanowił zrobić coś sam i poprosil czy bym mu drobnej reklamy nie zrobił na forum to pomogłem koledze
