Temat: Ultras Polska
Wyświetl pojedynczy post
MatixNH
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 18.09.2008, 15:04
Kubi napisał(a):Wyświetl post
Ale jak juz widze przy nas herb S.A a nie normalny to zdanie moje o tej stronie moze byc tylko jedno
Tą strone robi kibic Hutnika także cudów nie wymagaj ^^
A co do Paula to powiem że wiadomo iż są dobre i znane stronki ale kolega postanowił zrobić coś sam i poprosil czy bym mu drobnej reklamy nie zrobił na forum to pomogłem koledze
Odpowiedz cytując