Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 18.09.2008, 13:41
mi tez przysłali na pazdziernik ze mam sie zgłosic w celu dokonania rejestracji poborowych.. czyli ze co?;]



aha już wiem
Powód: ..
Ostatnio edytowane przez Andrzej_TSW : 18.09.2008 o godz. 13:42.

"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Odpowiedz cytując