Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA
Offline
#
93
18.09.2008, 13:41
mi tez przysłali na pazdziernik ze mam sie zgłosic w celu dokonania rejestracji poborowych.. czyli ze co?;]
aha już wiem
Powód: ..
Ostatnio edytowane przez Andrzej_TSW : 18.09.2008 o godz. 13:42.
"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Andrzej_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Andrzej_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Andrzej_TSW