DrewniaQ napisał(a):

Ja dzisiaj dostałem i się wkurzyłem Na Zgody mam się stawić, w urzędzie ewidencyjnym.
Ciekawe co to będzie, bo nie mam zamiaru potem świecić jajami przed komisją lekarską, jak juz nie ma poboru!
|
Na razie to jest spisanie listy przedpoborowych. Podpiszesz taki papierek, dostaniesz karteczke i jesteś wolny. Dopiero na wiosne będziesz miał komisje.
Henryk Reyman - Szacunek na wieki, wzór do naśladowania.
O moja Wisełko nie zdradzę Cię
O moja Wisełko nie zdradzę Cię
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS!