Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 18.09.2008, 09:27
Panowie ja juz tez jade teraz na farta doslownie
Od dwoch lat(odpukac!!) nie dostalem zadnego wezwania na WKU.

Chociaz ze rok temu przerwalem nauke i od tego czasu nie studiuje narazie nigdzie..
Mam ogormna nadzieje ze te zesrane 3 miechy jakos przezyje...oby
Odpowiedz cytując