Panowie ja juz tez jade teraz na farta doslownie
Od dwoch lat(odpukac!!) nie dostalem zadnego wezwania na WKU.
Chociaz ze rok temu przerwalem nauke i od tego czasu nie studiuje narazie nigdzie..
Mam ogormna nadzieje ze te zesrane 3 miechy jakos przezyje...oby
