Temat: Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 18.09.2008, 08:12
FajQ napisał(a):Wyświetl post
(....)Moim zdaniem jedyna gra warta zamulania to Counter Strike 1.6.W sam raz na odreagowanie po męczącym dniu
Lub Sniper Elite - wracasz do domu po ciężkim dniu w pracy, żona psioczy farmazony a Ty siadasz i strzelasz w te główki wyobrażając sobie swojego szefa, Icka, czy Koguta z Londynu
wiem wiem zryta psycha, ale.......
Odpowiedz cytując