FajQ napisał(a):

(....)Moim zdaniem jedyna gra warta zamulania to Counter Strike 1.6.W sam raz na odreagowanie po męczącym dniu
|
Lub Sniper Elite - wracasz do domu po ciężkim dniu w pracy, żona psioczy farmazony a Ty siadasz i strzelasz w te główki wyobrażając sobie swojego szefa, Icka, czy Koguta z Londynu

wiem wiem zryta psycha, ale.......