Ja sam nie grałem w MMORPG bo dla mnie to strata czasu.Widziałem jak moi kumple zamulali np w tibie a potem konta sprzedawali.Tak samo w Linage 2.Moim zdaniem jedyna gra warta zamulania to Counter Strike 1.6.W sam raz na odreagowanie po męczącym dniu
