Speedy napisał(a):

|
orientuje sie ktoś jak teraz wygląda przejazd autem przez rondo grzegórzeckie? Głównie to chodzi mi czy przejadę od Dietla do r. mogilskiego? bez objazdów?
|
Nie wiem, czy Ci to pomoże ale w Kronice podali że jutro w nocy wszystko otwierają