Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2390
Stary 17.09.2008, 20:09
Speedy napisał(a):Wyświetl post
orientuje sie ktoś jak teraz wygląda przejazd autem przez rondo grzegórzeckie? Głównie to chodzi mi czy przejadę od Dietla do r. mogilskiego? bez objazdów?
Nie wiem, czy Ci to pomoże ale w Kronice podali że jutro w nocy wszystko otwierają
Odpowiedz cytując