Temat: talenty z usa
Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.09.2008, 19:06
A próbowałeś go w Holandii, tam mają najlepsze szkółki piłkarskie. Nie patrz, ze Everton w Anglii, tam też go mogą wychować na faceta który będzie grał dobrze, będzie silny fizycznie itp
Odpowiedz cytując