|
Takie gry wciagaja, nie mysli sie wtedy o niczym innym, tylko ebic kolejny level, zdobyc przedmiot... Wzrok sie psuje, kregoslup sie psuje, ale przedewszystkim psychika sie ryje i tracimy poczucie "realnosci" jezeli mozna to tak nazwac... Popieram kolege wyzej, aktywny wypoczynek a nie komp i gry! Chodzic na mecze i sie bawic!
|