Temat: talenty z usa
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.09.2008, 18:19
W zasadzie po takich filmikach najlepszy trener nie będzie wstanie określić czy chłopak ma talent, potencjał itp. W "zabawie z piłką" nie pokazuję nic nadzwyczajnego, chłopaki w jego wieku też potrafią robić takie rzeczy. Kiedyś gdzieś ktoś wkleił link pokazujący umiejętności młodego zawodnika z Serbii, wiek mniej więcej ten sam albo był nawet młodszy. Robił takie rzeczy, że mnie osobiście mocno olśnił i z całym szacunkiem ale twój chłopak przy nim jest niczym. Oczywiście wcale go nie przekreślam bo ocena 11 letniego piłkarza po filmikach nie ma sensu. Nikt nie jest wstanie przewidzieć jak on się rozwinie, on cały czas będzie rosną na pewno się zmieni. Nie wiadomo jakie będzie miał predyspozycję, obrońca pomocnik napastnik. Ciężko mi powiedzieć co będzie dla jego rozwoju najlepsze, nie jestem trenerem i nie znam się na tym. Myślę że powinieneś spytać o radę fachowca a nie nas na forum.

edit:
Znalazłem link do tego Serba http://pl.youtube.com/watch?v=HuDyk7GHeEE
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.09.2008 o godz. 18:24.
Odpowiedz cytując