Temat: Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.09.2008, 18:14
E ja gram w MMORPG to jest gra o koszykowce i poswiecam na nia niewiele czasu, a jest naprawde fajna

Polecam, amiec link, wiem znowu

www.cyberdunk.com?ref=288552
Odpowiedz cytując