Temat
:
Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline
#
13
17.09.2008, 18:14
E ja gram w MMORPG to jest gra o koszykowce i poswiecam na nia niewiele czasu, a jest naprawde fajna
Polecam, amiec link, wiem znowu
www.cyberdunk.com?ref=288552
zloto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloto
Znajdź inne posty napisane przez zloto