Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
|Q|
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
33
17.09.2008, 17:50
piter116
napisał(a):
Więc musi byc w WŚ.
Na chwilę obecną w Wiślackim Świecie jest tylko jedna sztuka - rozmiar L. W przyszłym tygodniu mają mieć dostawę. Wtedy będą rozmiary od M do XL.
|Q|
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do |Q|
Znajdź inne posty napisane przez |Q|