Wyświetl pojedynczy post
|Q|
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 17.09.2008, 17:50
piter116 napisał(a):
Więc musi byc w WŚ.
Na chwilę obecną w Wiślackim Świecie jest tylko jedna sztuka - rozmiar L. W przyszłym tygodniu mają mieć dostawę. Wtedy będą rozmiary od M do XL.
Odpowiedz cytując