|
realiow nie znam,czytam polska prase i wiem ,ze nie dzieje sie dobrze.Pomimo tego ze moj syn urodzil sie tutaj jest 100% polakiem i jest z tego dumny.Ja jestem kibicem wisly chadz pochodze z innej czesci polski.Zarazilem go wislackim wirusem,i od tej pory mi zyc nie daje. Jak bylismy w evertonie to on nie dawal mi spokoju, tato jestesmy tak blisko chodz pojedziemy do krakowa!!!!!!! W przyszlym roku obiecalem mu ze zabiore go na mecz wisly i zalatwilem mu trning z wiselko 95. Powinienes zobaczyc jego mine, myslalem ze mnie udusi.Inna repra ni e wchodzi nawet w gre 100% polish
whitestarheart
|