Temat: talenty z usa
Wyświetl pojedynczy post
whitestarheart
Junior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: Philadelphia usa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.09.2008, 17:46
realiow nie znam,czytam polska prase i wiem ,ze nie dzieje sie dobrze.Pomimo tego ze moj syn urodzil sie tutaj jest 100% polakiem i jest z tego dumny.Ja jestem kibicem wisly chadz pochodze z innej czesci polski.Zarazilem go wislackim wirusem,i od tej pory mi zyc nie daje. Jak bylismy w evertonie to on nie dawal mi spokoju, tato jestesmy tak blisko chodz pojedziemy do krakowa!!!!!!! W przyszlym roku obiecalem mu ze zabiore go na mecz wisly i zalatwilem mu trning z wiselko 95. Powinienes zobaczyc jego mine, myslalem ze mnie udusi.Inna repra ni e wchodzi nawet w gre 100% polish
whitestarheart
Odpowiedz cytując