Temat: Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.09.2008, 17:45
"muj kolega jest knajtem i wali z axa a jest jestem sorcem i wale z różdżki"


Świadomość tego, że granie w jakieś durne gry toi strata czasu pieniędzy i nerwów przychodzi z wiekiem jak sie zaczyna dostrzegać inne ważniejsze w życiu wartości albo po jakimś szoku np widmo nieprzejścia, wpierd*l, albo hack konta.Bo co Ci to da ze 10h dziennie będziesz siedział i gapił sie w monitor?


nie usuwajcie tematu tylko przenieście do testowego bo dobry jest
Odpowiedz cytując