Temat: Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.09.2008, 17:42
No cóż MMO to faktycznie zło jakich mało ale myśle, że na długie zimowe wieczory sie przyda
Malvivente napisał(a):
ziomki w to grali przez około rok. Nie dało się z nimi wyjść na browara, bo napierdalali o jakichś ****a skilach tarczach i innych s****ysyństwach.
Teraz już się na szczęście odmulili, bo to jest wręcz niebezpieczne...
Znam ten ból "Jakie masz skile, o kvrwa ciota jesteś ja mam nową zbroje"
Malvivente napisał(a):
A 10 lat temu to trzeba było się naczekać aż starsi sobie pograją, żeby móc chwilke w piłke pokopać.
Teraz też trzeba

edit http://pl.youtube.com/watch?v=a6fjkVO82uw
Ostatnio edytowane przez Kamson : 17.09.2008 o godz. 17:49.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując