No cóż MMO to faktycznie zło jakich mało ale myśle, że na długie zimowe wieczory sie przyda
Malvivente napisał(a):
ziomki w to grali przez około rok. Nie dało się z nimi wyjść na browara, bo napierdalali o jakichś ****a skilach tarczach i innych s****ysyństwach.
Teraz już się na szczęście odmulili, bo to jest wręcz niebezpieczne...
|
Znam ten ból

"Jakie masz skile, o kvrwa ciota jesteś ja mam nową zbroje"
Malvivente napisał(a):
|
A 10 lat temu to trzeba było się naczekać aż starsi sobie pograją, żeby móc chwilke w piłke pokopać.
|
Teraz też trzeba
edit
http://pl.youtube.com/watch?v=a6fjkVO82uw