|
Chyba nie znasz naszych realiów... Jest szkółka ale w TSie gdzie chłopaki trenują pod opieką niezwykłego człowieka Stanisława Chemicza, wygrywają turnieje jakie sie tylko da w tym ten ostatni Disney Cup który był rozgrywany w Chicago i brały w nim udział drużyny z całego świata. A gdzie trenują? w je*anej rosypującej sie hali gdzie jak mocniej kopniesz piłke to odpada tynk. Nie poddawaj się chłopie, bo nie chciałbym żeby został Polskim Amerykaninem grał być może dla innej reprezentacji niż ta biało czerowna...
|