Temat: Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.09.2008, 17:36
dobra, usuncie to prosze, szybko

Edit: I bron Boze nie myslcie, ze ja jakis maniak tej gry czy jakiejkolwiek innej albo czegos na kompie. Kiedys gralem, jakis rok temu, zobaczylem temat o Cs-ie to pomyslalem ze zrobie ten, ale to byl glupi pomysl, do kosza! Tylko Wisla liczy sie!
Powód: do kosza!
Ostatnio edytowane przez Haidar : 17.09.2008 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując