Temat: Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Nuke
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.09.2008, 17:21
pff....usuncie ten temat, to jedno wielkie SHIT !! każde MMO , Ja przez Wow-a straciłem praktycznie 2 lata ( zarwane nocki itd. )
Odpowiedz cytując