Temat
:
Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Nuke
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
7
17.09.2008, 17:21
pff....usuncie ten temat, to jedno wielkie SHIT !! każde MMO , Ja przez Wow-a straciłem praktycznie 2 lata ( zarwane nocki itd. )
Nuke
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nuke
Znajdź inne posty napisane przez Nuke