Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
3355
17.09.2008, 17:13
Wisla powinna zagrac tak jak zagral z nami Lech. od poczatku agresywnie, przycisnac presingiem, sproboewac juz na poczatku strzelic bramke, jak ebdziemy czekac, igrac defensywnie to sie skonczy jak z Barcelona.
kubanczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubanczyk
Znajdź inne posty napisane przez kubanczyk