Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 17.09.2008, 17:06
Ja proponuje zeby w takich korkach postali sobie panowie odpowiedzialni za tak stan rzeczy ,czyli totalny chaos i niedzialajace swiatła.

Jakby poczekali 1 h do tego zeby dojehcac z Pachonskiego pod AP to mzoe by zobaczyli ze to nie jest normalne.

I tez pozdrwaim tych ktorzy jada pasem dla busow ,wciskaja ci sie potem przed maske,bo oni "musza"
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując