Tom'ash napisał(a):

|
Jak rano wygląda sytuacja na Zakopiańskiej? W rejonie Judyma. Uwiną się z tym przed październikiem?
|
Zapewne nie, bo robią to jakby im sie nei chciało. Jeden małą koparką coś mozolnie ryje w ziemi a pozostali sie patrzą."Praca wre".
Ale to jest dramat ile można robić kilka km drogi. Np remont zakopianki 26km to koszt 150,000,000 zł jak podają na tablicy informacyjnej..... Ciekawe kto do kieszeni to bierze