Temat: talenty z usa
Wyświetl pojedynczy post
whitestarheart
Junior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: Philadelphia usa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.09.2008, 16:56
Tak naprawde to zamiescilem te linki poniewaz gra mojego mlodego kosztuje mnie straszna kase,gra dla swojego klubu,oprucz tego dojezdrzamy do akademi benfiki lisbon dwa razy w tygodniu okolo 90 km,bujam sie z nim po calej europie.Bylem na testach w sportingu i evertonie.W sportingu powiedzieli ,ze owszem ma talent ale chca go zobaczyc za dwa lata.W evertonie chca go odrazu ale nam nie odpowiada klimat angli.Doszedlem do momentu ,ze moze lepiej dac se siana i wyluzowac troche.Moze wydaje mi sie lepszy niz naprawde jest,wkoncu jestem jego ojcem.Dlatego postanowilem zasiegnac opini z zewnatrz.Sorka za moj polski ale wyjechalem z polski majac 14 lat.
whitestarheart
Odpowiedz cytując