Temat: talenty z usa
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.09.2008, 16:52
whitestarheart napisał(a):Wyświetl post
chlopie przeciez ja zartowalem dzieki za pozytywna opinie

CHŁOPIE........to nie odnosiło sie do Twojego postu
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując