Temat
:
Korki
Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
29
17.09.2008, 16:51
Jak rano wygląda sytuacja na Zakopiańskiej? W rejonie Judyma. Uwiną się z tym przed październikiem?
Tom'ash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tom'ash
Znajdź inne posty napisane przez Tom'ash