pysio napisał(a):

wszystko ładnie, ale chciałbym zobaczyć jakby sobie radził, gdyby obrońcami byli np. Cleber lub ewentualnie Głowacki
|
Przeciez on jest jeszcze dzieckiem! Clebera i Głowackiego chcesz zeby woził!!!!
Na swój wiek ma chłopak talent oby tak dalej sie rozwijał!