Temat: talenty z usa
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.09.2008, 16:42
pysio napisał(a):Wyświetl post
wszystko ładnie, ale chciałbym zobaczyć jakby sobie radził, gdyby obrońcami byli np. Cleber lub ewentualnie Głowacki
Przeciez on jest jeszcze dzieckiem! Clebera i Głowackiego chcesz zeby woził!!!!

Na swój wiek ma chłopak talent oby tak dalej sie rozwijał!
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując