Temat
:
Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
5
17.09.2008, 16:34
no to moze lepiej usunac temat... jak tu ma sie rozmawiac na temat chorob psychicznych i nalogow to zrobilem duzy blad zakladajac go
Haidar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Haidar
Znajdź inne posty napisane przez Haidar