Temat: Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.09.2008, 16:34
no to moze lepiej usunac temat... jak tu ma sie rozmawiac na temat chorob psychicznych i nalogow to zrobilem duzy blad zakladajac go
Odpowiedz cytując