Temat: talenty z usa
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.09.2008, 16:29
wszystko ładnie, ale chciałbym zobaczyć jakby sobie radził, gdyby obrońcami byli np. Cleber lub ewentualnie Głowacki
Odpowiedz cytując