Temat: Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.09.2008, 16:15
nie gram od pol roku i nie mam zamiaru juz jezeli wpadles w nalog tego to juz twoj problem
ja tak tylko zrobilem temat, do rozmowy
Odpowiedz cytując