Temat
:
Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
3
17.09.2008, 16:15
nie gram od pol roku i nie mam zamiaru juz
jezeli wpadles w nalog tego to juz twoj problem
ja tak tylko zrobilem temat, do rozmowy
Haidar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Haidar
Znajdź inne posty napisane przez Haidar