|
Tak, Wisła ma akademię piłkarską w każdym kraju, dlatego nie ma kilku prostych boisk na R22. Bo cała kasa idzie w świat, na szkółki, akademię. Jeśli chłopak jest naprawdę zdolny to wypatrzy go jeden z setki scautów pracujących dla Wisły. Nie ma szans, aby chłopak nie został nie zauważony.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 17.09.2008 o godz. 16:05.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|