A tak na powaznie to mam chlopaka ,ktury o niczym nie mazy tylko o graniu dla bialej gwiazdy.(jego tatus pewnie nie ma nic z tym wspolnego

) Problem polega na tym ,ze moj mlody urodzil sie w stanach zjednoczonych i jest troche zadeleko zeby dojezdrzac na treningi

.w tej chwili ma 11 lat i poza pilka swiat dla nioego nie istnieje.Czy wisla ma jakas akademie pilkarska? Tu podaje link do jege video, ocencie czy cos z niego bedzie.
http://www.youtube.com/watch?v=P0RccgFlljw i filmik 2 z akedemi w portugali lat 10
http://www.youtube.com/watch?v=8vljJ...eature=related Dzieki. jazda jazda biala gwiazda