Temat: talenty z usa
Wyświetl pojedynczy post
whitestarheart
Junior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: Philadelphia usa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.09.2008, 15:51. talenty z usa
A tak na powaznie to mam chlopaka ,ktury o niczym nie mazy tylko o graniu dla bialej gwiazdy.(jego tatus pewnie nie ma nic z tym wspolnego) Problem polega na tym ,ze moj mlody urodzil sie w stanach zjednoczonych i jest troche zadeleko zeby dojezdrzac na treningi .w tej chwili ma 11 lat i poza pilka swiat dla nioego nie istnieje.Czy wisla ma jakas akademie pilkarska? Tu podaje link do jege video, ocencie czy cos z niego bedzie.http://www.youtube.com/watch?v=P0RccgFlljw i filmik 2 z akedemi w portugali lat 10 http://www.youtube.com/watch?v=8vljJ...eature=related Dzieki. jazda jazda biala gwiazda
whitestarheart
Odpowiedz cytując