w trakcie wyroku nie powinni Cię wziąć. jakbyś miał zawiasy to jeszcze pół biedy. podczas wyroku nie bardzo. ostatnio też gość dostał wyrok i trzeba było go zwolnić do cywila. jakby mieli Ciebie wziąć w trakcie wyroku to i w przypadku, o którym napisałem mogliby poczekać do końca wojska co się nie stało
należy ktoś z Was do WKU Kraków - Krowodrza?
bo coś zauważyłem ostatnio, że mam sporo osób z w/w WKU...
