Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 17.09.2008, 13:06
till napisał(a):Wyświetl post
Ja oczywiście też potępiam "gest" Pawełka.A co do jego wypowiedzi że prawdziwi kibice siedzą na D to powiem tylko tyle że ja chodze na inny sektor ale jakoś nie czuje się gorszym, mniej kochającym NASZ klub. Cóż zrobił jak zrobił, rozumiem że nerwy i emocje ale szacunek do kibiców trzeba mieć jeśli oczekuje sie tego samego od nich. Ciekawi mnie tylko czy jak Pawełek zagra mecz życia w czwartek to czy odpuści mu sie czy dalej taka nagonka
Nagonka nie dotyczy jego umiejętności piłkarskich. A żeby jutro 5 karnych nawet obronił to nie robi nikomu łaski . Ma to robić. Powiedzmy, że jego jutrzejsza dobra postawa na boisku ułatwi przeprosiny . Choć może powinien to zrobić przed meczem, żeby mieć spokojne sumienie. Dzieki Bogu do Londynu nie jadą żadne wylewające swoje żale podczas meczu pipy . Wypunktujmy Yids i niech się to wszystko już uspokoi .
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 17.09.2008 o godz. 13:09.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując